Tomáš Klvaňa
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ SOKOL OPATOVICE |
| 2023-2024 | FK Bystřice pod Hostýnem |
| 2017-2018 | TJ SOKOL OPATOVICE |
| 2016-2017 | Opatovice |
| 2015-2016 | TJ SOKOL OPATOVICE |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Olomoucký | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:00 | Opatovice - Kožušany | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:00 | Opatovice - Velký Týnec | 3:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Radslavice - Opatovice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:00 | Opatovice - Kozlovice B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Čechovice - Opatovice | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:00 | Opatovice - Beňov | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 10 (ø 0,38) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 25 | 2148 (ø 85,92) | 4 (ø 0,16) | 9 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 21 | 1813 (ø 86,33) | 15 (ø 0,71) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
| Zlínský | Krajský přebor | 1 | 19 (ø 19,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. A | 21 | 1595 (ø 75,95) | 16 (ø 0,76) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. A | 21 | 1803 (ø 85,85) | 9 (ø 0,42) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 26 | 2235 (ø 85,96) | 7 (ø 0,26) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 25 | 2169 (ø 86,76) | 19 (ø 0,76) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 25 | 2248 (ø 89,92) | 8 (ø 0,32) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 21 | 1803 (ø 85,85) | 7 (ø 0,33) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |




