Miroslav Pauser

2026-2027

TJ Sokol Puklice

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Sokol Bedřichov
2022-2023 SK Kamenice 1933
2022-2023 TJ Sokol Puklice
2014-2015 TJ Sokol Puklice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Jihlava | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 15:00 Puklice B - Ant. Důl 0:10 (0:7) 90 0 0 0 ano
22.08. 15:00 Puklice B - Střížov 3:4 (2:2) 90 1 0 0 ano
30.08. 16:30 Pavlov - Puklice B 3:4 (3:2) 90 0 0 0 ano
06.09. 14:00 Smrčná - Puklice B 8:3 (7:0) 90 0 1 0 ano
13.09. 15:00 Puklice B - Cejle 6:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Puklice B - Nadějov 2:4 (2:2) 90 0 0 0 ano

Vysočina | Jihlava | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
269 (ø 67,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Puklice - Hodice 9:3 (6:0) 31 59 0 0 0 ne
05.09. 16:00 Puklice - Kněžice 4:3 (1:2) 0 0 0 0 ne
20.09. 15:30 Puklice - Rantířov B 2:0 (1:0) 58 58 0 0 0 ano
27.09. 15:00 Stonařov - Puklice 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Puklice - Bedřichov B 2:1 (0:0) 0 0 0 0 ne
11.10. 15:00 Brtnice - Puklice 0:4 (0:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 2 89 (ø 44,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 9 657 (ø 73,00) 1 (ø 0,11) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 14 685 (ø 48,92) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 5 436 (ø 87,20) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 20 1512 (ø 75,60) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 9 735 (ø 81,66) 4 (ø 0,44) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 18 1337 (ø 74,27) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 11 875 (ø 79,54) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 13 1108 (ø 85,23) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 18 1347 (ø 74,83) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 4 332 (ø 83,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 8 708 (ø 88,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 17 1355 (ø 79,70) 9 (ø 0,52) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 8 500 (ø 62,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 14 1167 (ø 83,35) 3 (ø 0,21) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 8 625 (ø 78,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 22 1928 (ø 87,63) 3 (ø 0,13) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 9 525 (ø 58,33) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 15 1306 (ø 87,06) 3 (ø 0,20) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 14 1005 (ø 71,78) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)