Roman Novotný

2026-2027

TJ Sokol Puklice

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Střítež
2025-2026 TJ Sokol Puklice
2022-2023 TJ Sokol Bedřichov
2022-2023 TJ Sokol Puklice
2014-2015 TJ Sokol Puklice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Jihlava | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
400 (ø 80,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 15:00 Puklice B - Ant. Důl 0:10 (0:7) 90 0 0 0 ano
22.08. 15:00 Puklice B - Střížov 3:4 (2:2) 90 0 0 0 ano
06.09. 14:00 Smrčná - Puklice B 8:3 (7:0) 40 50 1 0 0 ne
13.09. 15:00 Puklice B - Cejle 6:1 (2:1) 90 0 1 0 ano
19.09. 15:00 V. Jeníkov - Puklice B 1:3 (0:2) 90 1 0 0 ano

Vysočina | Jihlava | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
131 (ø 43,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Puklice - Hodice 9:3 (6:0) 31 59 0 0 0 ne
23.08. 16:30 Telč B - Puklice 0:3 (0:2) 10 80 0 0 0 ne
05.09. 16:00 Puklice - Kněžice 4:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Puklice - Rantířov B 2:0 (1:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 5 400 (ø 80,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 3 131 (ø 43,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 7 388 (ø 55,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 16 923 (ø 57,68) 3 (ø 0,18) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 16 1055 (ø 65,93) 3 (ø 0,18) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 1 29 (ø 29,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 17 622 (ø 36,58) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 13 524 (ø 40,30) 2 (ø 0,15) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 12 534 (ø 44,50) 5 (ø 0,41) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 5 178 (ø 35,60) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 3 191 (ø 63,66) 3 (ø 1,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 13 975 (ø 75,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 24 1944 (ø 81,00) 5 (ø 0,20) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 18 1439 (ø 79,94) 7 (ø 0,38) 6 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 14 1127 (ø 80,50) 6 (ø 0,42) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 22 1940 (ø 88,18) 1 (ø 0,04) 10 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 3 93 (ø 31,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 5 441 (ø 88,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)