Bohuslav Kolář

2026-2027

Žďár

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 Žďár
2022-2023 SK Albrechtice nad Orlicí
2021-2022 FC Zdelov 1963
2021-2022 Žďár
2017-2018 Žďár
2016-2017 SK Třebechovice pod Orebem
2015-2016 Žďár

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | Rychnov | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 5 (ø 0,55) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Žďár - Slatina 1:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Přepychy - Žďár 0:3 (0:1) 90 1 1 0 ano
30.08. 17:00 Velešov B - Žďár 0:3 (0:2) 90 1 0 0 ano
05.09. 17:00 Žďár - Petrovice 1:1 (1:0) 90 1 1 0 ano
13.09. 10:00 Javornice B - Žďár 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Žďár - K. Lhota 2:3 (1:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Častolovice B - Žďár 7:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Žďár - Křivice 1:0 (0:0) 90 1 0 0 ano
10.10. 16:00 Voděrady B - Žďár 0:4 (0:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 24 2160 (ø 90,00) 8 (ø 0,33) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 22 1980 (ø 90,00) 18 (ø 0,81) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 22 1908 (ø 86,72) 9 (ø 0,40) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 12 (ø 0,54) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 18 1586 (ø 88,11) 15 (ø 0,83) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 4 (ø 0,44) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 5 (ø 0,38) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 14 (ø 0,58) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 21 1871 (ø 89,09) 21 (ø 1,00) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 13 1170 (ø 90,00) 6 (ø 0,46) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 13 1151 (ø 88,53) 15 (ø 1,15) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 25 2222 (ø 88,88) 12 (ø 0,48) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)