Jan Kubín
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 5.2 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Skalka Brzkov |
| 2022-2023 | TJ Sokol Jamné |
| 2014-2015 | TJ Sokol Jamné |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 6 (ø 0,66) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:00 | Jamné - Os. Bitýška | 1:4 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 15:30 | Rapotice - Jamné | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:30 | Jamné - Křižanov | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 06.09. 10:30 | Jamné - D. Rožínka | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 15:00 | Hrotovice - Jamné | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:30 | Jamné - Bohdalov | 2:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Kouty - Jamné | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Rudíkov - Jamné | 2:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:30 | Jamné - Bobrová | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 25 | 2109 (ø 84,36) | 3 (ø 0,12) | 9 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 24 | 2027 (ø 84,45) | 9 (ø 0,37) | 9 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 23 | 1908 (ø 82,95) | 4 (ø 0,17) | 9 (ø 0,39) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 26 | 2324 (ø 89,38) | 7 (ø 0,26) | 11 (ø 0,42) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 1 | 35 (ø 35,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 6 (ø 0,31) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 5 | 404 (ø 80,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 9 | 742 (ø 82,44) | 1 (ø 0,11) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 5 | 312 (ø 62,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 26 | 2303 (ø 88,57) | 3 (ø 0,11) | 10 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 7 | 535 (ø 76,42) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 22 | 1923 (ø 87,40) | 5 (ø 0,22) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 4 | 280 (ø 70,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 6 (ø 0,27) | 10 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 5 | 396 (ø 79,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




