Stanislav Sadil

2026-2027

SK Bludov

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 SK Bludov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Olomoucký | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
676 (ø 84,50) 1 (ø 0,12) 4 (ø 0,50) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Hodolany - Bludov 5:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 16:30 Bludov - Šternberk B 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 16:00 Šumperk B - Bludov 4:1 (3:0) 46 46 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Lužice - Bludov 4:2 (2:1) 90 1 0 0 ano
19.09. 15:30 Bludov - Náměšť 2:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
26.09. 15:30 Paseka - Bludov 2:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
04.10. 15:00 Lesnice - Bludov 3:3 (1:1) 90 0 1 0 ano
10.10. 15:00 Bludov - Bohuňovice 1:3 (1:2) 90 0 1 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 5 406 (ø 81,20) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 23 1973 (ø 85,78) 3 (ø 0,13) 7 (ø 0,30) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 22 1750 (ø 79,54) 8 (ø 0,36) 9 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 21 1765 (ø 84,04) 9 (ø 0,42) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 25 2249 (ø 89,96) 19 (ø 0,76) 9 (ø 0,36) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. C 25 2230 (ø 89,20) 40 (ø 1,60) 9 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. C 10 871 (ø 87,10) 16 (ø 1,60) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. C 14 1190 (ø 85,00) 18 (ø 1,28) 5 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. C 22 1436 (ø 65,27) 11 (ø 0,50) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. C 22 1452 (ø 66,00) 12 (ø 0,54) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. C 21 1401 (ø 66,71) 6 (ø 0,28) 6 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. C 23 699 (ø 30,39) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)