Karel Mako
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | SK Šumvald |
| 2021-2022 | TJ Sokol Paseka |
| 2020-2021 | Sokol Dlouhá Loučka |
| 2019-2020 | TJ Sokol Paseka |
| 2019-2020 | Sokol Dlouhá Loučka |
| 2018-2019 | FC Lužice |
| 2017-2018 | TJ Sokol Paseka |
| 2016-2017 | Sokol Újezd u Uničova |
| 2015-2016 | TJ Sokol Paseka |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Olomoucký | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Šternberk B - Paseka | 6:1 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Troubelice - Paseka | 4:1 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Paseka - Lužice | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Náměšť - Paseka | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Lesnice - Paseka | 4:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 26 | 2085 (ø 80,19) | 2 (ø 0,07) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 25 | 2108 (ø 84,32) | 10 (ø 0,40) | 9 (ø 0,36) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 23 | 1999 (ø 86,91) | 6 (ø 0,26) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 6 (ø 0,28) | 8 (ø 0,38) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 7 (ø 0,46) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 13 | 1099 (ø 84,53) | 2 (ø 0,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 13 | 1097 (ø 84,38) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 15 (ø 0,57) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 26 | 2040 (ø 78,46) | 8 (ø 0,30) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 4 (ø 0,26) | 6 (ø 0,40) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 22 | 1262 (ø 57,36) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




