Zbyněk Koreš
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | 1. FC Batelov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 6 (ø 1,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 16:30 | Růžená - Batelov B | 4:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Batelov B - Beranov B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Kostelec B - Batelov B | 0:7 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 15:30 | Batelov B - Brtnice B | 8:1 (4:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Dušejov - Batelov B | 1:6 (1:3) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | AV-Amari - Batelov B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 567 (ø 63,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Třešť B - Batelov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | N. Ves u Sv. - Batelov | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 14:00 | Kamenice B - Batelov | 6:3 (2:0) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 16:00 | Štoky - Batelov | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Batelov - Ždírec B | 4:5 (1:3) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 15:30 | Batelov - G. Jeníkov | 0:3 (0:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 15:00 | H. Borová - Batelov | 2:1 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 15:00 | Batelov - Lučice | 1:2 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.10. 14:30 | Batelov - Jiřice | 1:1 (0:1) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 5 | 367 (ø 73,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 16 | 1081 (ø 67,56) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 17 | 1240 (ø 72,94) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 22 | 1657 (ø 75,31) | 3 (ø 0,13) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 19 | 1423 (ø 74,89) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 2 | 120 (ø 60,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 23 | 1815 (ø 78,91) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 8 | 577 (ø 72,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 9 | 617 (ø 68,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 20 | 1670 (ø 83,50) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 25 | 2100 (ø 84,00) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 15 | 1288 (ø 85,86) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 21 | 1779 (ø 84,71) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,28) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




