Jakub Faulhammer

2026-2027

TJ Sokol Lesnice

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 Lesnice
2025-2026 TJ Sokol Lesnice
2024-2025 Lesnice
2024-2025 TJ Sokol Lesnice
2023-2024 Lesnice
2023-2024 TJ Sokol Lesnice
2022-2023 Lesnice
2022-2023 TJ Sokol Lesnice
2021-2022 Lesnice
2021-2022 TJ Sokol Lesnice
2020-2021 TJ Sokol Lesnice
2020-2021 Lesnice
2018-2019 Lesnice
2018-2019 TJ Sokol Lesnice
2015-2016 Lesnice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Olomoucký | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
658 (ø 82,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Dolany - Lesnice 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:30 Lesnice - Lužice 2:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 14:30 Žulová - Lesnice 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Lesnice - Náměšť 0:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 13:30 Příkazy - Lesnice 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Lesnice - Paseka 4:3 (2:1) 84 84 1 0 0 ano
04.10. 15:00 Lesnice - Bludov 3:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Šternberk B - Lesnice 3:1 (2:0) 34 34 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 6 534 (ø 89,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 21 1823 (ø 86,80) 5 (ø 0,23) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 19 1508 (ø 79,36) 4 (ø 0,21) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 16 1416 (ø 88,50) 6 (ø 0,37) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 11 (ø 2,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 24 2029 (ø 84,54) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 17 1142 (ø 67,17) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 9 594 (ø 66,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 13 716 (ø 55,07) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 5 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. C 20 1580 (ø 79,00) 4 (ø 0,20) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor 14 868 (ø 62,00) 5 (ø 0,35) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor 7 276 (ø 39,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)