Václav Vařenka

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Kostelec nad Vltavou
2022-2023 SK SIKO Čimelice
2019-2020 AFK Smetanova Lhota
2017-2018 TJ Králova Lhota
2015-2016 AFK Smetanova Lhota

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Písek | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1080 (ø 90,00) 12 (ø 1,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Semice B - Kostelec 3:5 (0:4) 90 4 1 0 ano
22.08. 17:00 Kostelec - Sepekov B 2:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 10:00 Kluky - Kostelec 1:2 (0:2) 90 1 0 0 ano
05.09. 17:00 Kostelec - Skály 1:5 (1:2) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:00 Kostelec - Chyšky 3:3 (0:2) 90 2 0 0 ano
26.09. 16:30 Podolí - Kostelec 0:2 (0:2) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Kostelec - Bernartice B 4:1 (0:0) 90 2 0 0 ano
10.10. 16:00 Kostelec - Kestřany 4:0 (3:0) 90 1 0 0 ano
18.10. 15:30 Čížová B - Kostelec 3:3 (1:2) 90 1 0 0 ano
24.10. 14:30 Kostelec - Hradiště B 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Záhoří - Kostelec 7:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
07.11. 14:00 Kostelec - Putim 0:3 (0:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 7 (ø 1,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 2 19 (ø 9,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 8 (ø 0,88) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 16 1108 (ø 69,25) 4 (ø 0,25) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 23 1675 (ø 72,82) 11 (ø 0,47) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. C 17 1463 (ø 86,05) 9 (ø 0,52) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 5 (ø 0,62) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 18 1118 (ø 62,11) 5 (ø 0,27) 4 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 17 1255 (ø 73,82) 4 (ø 0,23) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 9 (ø 0,60) 4 (ø 0,26) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 11 833 (ø 75,72) 1 (ø 0,09) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 10 835 (ø 83,50) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | III. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)