Zdeněk Šimáně
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 6.9 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Petřín Plzeň |
| 2024-2025 | FK Nepomuk |
| 2015-2016 | SK Petřín Plzeň |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.08. 18:00 | Petřín B - Přeštice | 7:0 (4:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 674 (ø 84,25) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Petřín - Domažlice B | 1:0 (0:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 14.08. 19:00 | Hluboká - Petřín | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Táborsko B - Petřín | 1:1 (1:0) | 92 | 92 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 10:15 | Petřín - Milevsko | 3:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Doubravka - Petřín | 2:4 (1:1) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 10:15 | Petřín - Křimice | 1:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:15 | Petřín - Spartak | 4:3 (1:2) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Strakonice - Petřín | 1:4 (1:1) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 6 | 523 (ø 87,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 24 | 2091 (ø 87,12) | 22 (ø 0,91) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 14 | 1227 (ø 87,64) | 15 (ø 1,07) | 6 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 2 | 157 (ø 78,50) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 2 | 39 (ø 19,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 3 | 224 (ø 74,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
| Divize A | 10 | 585 (ø 58,50) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) |
| Divize A | 20 | 1600 (ø 80,00) | 2 (ø 0,10) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 3 | 226 (ø 75,33) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) |
| Divize A | 24 | 1894 (ø 78,91) | 7 (ø 0,29) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 2 | 44 (ø 22,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 7 | 606 (ø 86,57) | 5 (ø 0,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) |
| Divize A | 14 | 1074 (ø 76,71) | 4 (ø 0,28) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 1 | 56 (ø 56,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2481 (ø 82,70) | 18 (ø 0,60) | 5 (ø 0,16) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 10 | 308 (ø 30,80) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 6 | 510 (ø 85,00) | 8 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 13 | 290 (ø 22,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 6 | 433 (ø 72,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 3 | 115 (ø 38,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




