Jan Neužil
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Sokol Slavonín |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Olomoucký | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 130 (ø 14,44) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 17:00 | Slavonín - Loštice | 2:1 (1:0) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 16:30 | Slavonín - Troubelice | 1:1 (1:0) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.09. 16:00 | Slavonín - 1.FC Olešnice | 0:5 (0:2) | 12 | 78 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 11.10. 15:00 | Bludov - Slavonín | 3:2 (2:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.03. 15:00 | Slavonín - Náměšť | 1:0 (0:0) | 21 | 69 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.03. 15:00 | Loštice - Slavonín | 0:1 (0:0) | 1 | 91 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.04. 15:30 | Slavonín - Šumperk B | 6:0 (3:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.04. 15:30 | Troubelice - Slavonín | 0:1 (0:1) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 16:00 | Slavonín - Šternberk B | 3:0 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.04. 16:00 | 1.FC Olešnice - Slavonín | 1:1 (0:0) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.05. 16:30 | Slavonín - Dolany | 2:1 (0:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.05. 16:00 | Paseka - Slavonín | 1:3 (1:2) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne |
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 02.08. 17:00 | Slavonín B - Dl.Loučka | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Slavonín B - Štěpánov | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 16:30 | SK Grygov - Slavonín B | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Slavonín B - Velký Újezd | 1:7 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Sokol Odrlice - Slavonín B | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Mladějovice - Slavonín B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Nemilany - Slavonín B | 0:1p. (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Slavonín B - Střelice | 3:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Blatec - Slavonín B | 4:3p. (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | Dl.Loučka - Slavonín B | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | Slavonín B - Horka | 1:5 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.04. 16:00 | Slavonín B - Sokol Odrlice | 6:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:30 | Chválkovice B - Slavonín B | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 16:30 | Slavonín B - Mladějovice | 5:4p. (2:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 9 | 130 (ø 14,44) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 12 | 1080 (ø 90,00) | 6 (ø 0,50) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 10 | 51 (ø 5,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 11 | 990 (ø 90,00) | 9 (ø 0,81) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 17 | 966 (ø 56,82) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 6 (ø 0,60) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 12 | 881 (ø 73,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 1 | 51 (ø 51,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 2 | 20 (ø 10,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 13 | 897 (ø 69,00) | 2 (ø 0,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 22 | 1926 (ø 87,54) | 6 (ø 0,27) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 16 | 1110 (ø 69,37) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A | 4 | 314 (ø 78,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




