Štefan Bartišek

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Spartak Strašice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Rokycany | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 3 (ø 3,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 14:00 Strašice B - Lhota pod R. 12:0 (4:0) 0 1 1 0 ne
23.08. 17:00 Strašice B - Břasy B 11:0 (6:0) 0 2 0 0 ne
12.09. 17:00 Lhota pod R. - Strašice B 1:7 (0:1) 90 0 0 0 ano

Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
577 (ø 64,11) 4 (ø 0,44) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Strašice - Břasy 3:0 (2:0) 66 66 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Hrádek - Strašice 1:6 (1:1) 63 63 1 1 0 ano
05.09. 17:00 Kakejcov - Strašice 0:8 (0:5) 55 55 0 0 0 ano
10.09. 17:00 Strašice - Dobřív 8:2 (4:1) 90 1 0 0 ano
13.09. 17:00 Strašice - Kozojedy 10:0 (6:0) 60 60 2 0 0 ano
19.09. 16:30 Mirošov - Strašice 4:2 (4:1) 46 46 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Strašice - Příkosice 1:5 (0:2) 64 64 0 0 0 ano
03.10. 16:30 Holoubkov - Strašice 6:1 (1:0) 66 66 0 1 0 ano
10.10. 16:00 Skomelno - Strašice 0:5 (0:5) 67 67 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 1 90 (ø 90,00) 3 (ø 3,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 6 380 (ø 63,33) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 14 1066 (ø 76,14) 2 (ø 0,14) 3 (ø 0,21) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 16 1131 (ø 70,68) 4 (ø 0,25) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. B 18 1120 (ø 62,22) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,16) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 7 630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 23 1401 (ø 60,91) 1 (ø 0,04) 6 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 10 731 (ø 73,10) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 18 838 (ø 46,55) 4 (ø 0,22) 4 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 8 618 (ø 77,25) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 17 964 (ø 56,70) 6 (ø 0,35) 6 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 6 440 (ø 73,33) 8 (ø 1,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 5 223 (ø 44,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 6 423 (ø 70,50) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 9 282 (ø 31,33) 4 (ø 0,44) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 11 819 (ø 74,45) 7 (ø 0,63) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 18 796 (ø 44,22) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 13 757 (ø 58,23) 4 (ø 0,30) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 13 277 (ø 21,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 12 581 (ø 48,41) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 15 477 (ø 31,80) 2 (ø 0,13) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 13 672 (ø 51,69) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 5 66 (ø 13,20) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)