Ivo Novotný
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Březí |
| 2024-2025 | Sokol Novosedly |
| 2017-2018 | Březí |
| 2015-2016 | Drnholec |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 5 (ø 1,25) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.09. 16:00 | Březí B - Hlohovec B | 3:3 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 16:00 | V. Pavlovice C - Březí B | 5:1 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Březí B - Pohořelice B | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Pavlov - Březí B | 3:7 (1:4) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | Březí B - Klentnice | 4:2 (3:1) | 90 | 2 | 0 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 5 (ø 1,25) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 12 | 780 (ø 65,00) | 1 (ø 0,08) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 12 | 918 (ø 76,50) | 3 (ø 0,25) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 9 | 661 (ø 73,44) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 11 (ø 0,91) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 14 | 1037 (ø 74,07) | 5 (ø 0,35) | 7 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 19 | 1631 (ø 85,84) | 8 (ø 0,42) | 11 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 20 | 1620 (ø 81,00) | 16 (ø 0,80) | 7 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 21 | 1709 (ø 81,38) | 4 (ø 0,19) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




