Roman Wrobel
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Mšecké Žehrovice |
| 2023-2024 | AFK Libčice |
| 2022-2023 | Řevnice |
| 2017-2018 | AFK Libčice |
| 2017-2018 | FK Rudná |
| 2015-2016 | Řevnice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 653 (ø 72,55) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Luštěnice - Libčice | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 13:00 | Libčice - Krchleby | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Roztoky - Libčice | 4:2 (1:1) | 72 | 72 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 06.09. 17:00 | Libčice - Milovice | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Libčice - Bělá | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Chvatěruby - Libčice | 2:1 (0:1) | 36 | 36 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.10. 16:00 | Libčice - Líbeznice | 0:1 (0:1) | 14 | 14 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Řepov - Libčice | 2:3 (0:3) | 85 | 85 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.11. 14:00 | Libčice - Kosořice | 3:0 (2:0) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 468 (ø 78,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.03. 15:00 | Zavidov - Žehrovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 10:00 | Žehrovice - Lužná | 3:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Jesenice - Žehrovice | 4:1 (3:1) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.04. 10:00 | Žehrovice - Lišany | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Oh. Městečko - Žehrovice | 0:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 02.05. 10:00 | Žehrovice - Olešná | 8:0 (4:0) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.05. 17:00 | Řevničov - Žehrovice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 9 | 653 (ø 72,55) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 6 | 468 (ø 78,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 20 | 970 (ø 48,50) | 5 (ø 0,25) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 14 | 533 (ø 38,07) | 3 (ø 0,21) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 3 | 109 (ø 36,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 6 (ø 0,75) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 19 | 1312 (ø 69,05) | 4 (ø 0,21) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 7 | 394 (ø 56,28) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 545 (ø 45,41) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 1364 (ø 56,83) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 10 | 500 (ø 50,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 14 | 1083 (ø 77,35) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 22 | 1950 (ø 88,63) | 18 (ø 0,81) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B | 29 | 2432 (ø 83,86) | 43 (ø 1,48) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




