Martin Vondra
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Meteor Libeř |
| 2022-2023 | SK Rapid Psáry |
| 2019-2020 | ČAFC Praha |
| 2015-2016 | SK Rapid Psáry |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 17:00 | Radlík - Libeř B | 3:4 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Libeř B - Hradištko B | 5:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:00 | Slapy - Libeř B | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Libeř B - Řevnice | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:30 | Davle - Libeř B | 3:4 (3:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 13:00 | Libeř B - Krňany | 4:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Bojanovice - Libeř B | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 3 (ø 0,16) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 8 | 620 (ø 77,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 25 | 2038 (ø 81,52) | 4 (ø 0,16) | 9 (ø 0,36) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 3 | 128 (ø 42,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 6 (ø 0,42) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 26 | 2075 (ø 79,80) | 4 (ø 0,15) | 8 (ø 0,30) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 6 | 351 (ø 58,50) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 1 | 27 (ø 27,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 3 | 150 (ø 50,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 2 | 152 (ø 76,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 22 | 1589 (ø 72,22) | 4 (ø 0,18) | 11 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 7 | 480 (ø 68,57) | 3 (ø 0,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 18 | 1338 (ø 74,33) | 4 (ø 0,22) | 6 (ø 0,33) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 5 | 249 (ø 49,80) | 3 (ø 0,60) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 8 | 630 (ø 78,75) | 2 (ø 0,25) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 21 | 1800 (ø 85,71) | 14 (ø 0,66) | 8 (ø 0,38) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 3 | 94 (ø 31,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 26 | 2218 (ø 85,30) | 12 (ø 0,46) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




