Patrik Lukeš
2026-2027
| Datum narození | (31 let) |
| Číslo hráče | 11 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Petřín Plzeň |
| 2020-2021 | FK Svéradice |
| 2018-2019 | FK Nepomuk |
| 2016-2017 | TJ Sokol Velký Bor |
| 2014-2015 | TJ Pfeifer Chanovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Druztová - Petřín C | 2:10 (0:5) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:30 | Chrást B - Petřín C | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | United - Petřín C | 2:6 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Roudná - Petřín C | 1:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.09. 18:30 | Petřín C - Union Plzeň B | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Ledce B - Petřín C | 0:3 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 5 | 182 (ø 36,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 7 | 253 (ø 36,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 6 | 206 (ø 34,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 81 (ø 27,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 23 | 1994 (ø 86,69) | 2 (ø 0,08) | 12 (ø 0,52) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 20 | 1342 (ø 67,10) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 15 | 661 (ø 44,06) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B | 4 | 314 (ø 78,50) | 4 (ø 1,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




