Vítězslav Boček
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Vilémovice |
| 2024-2025 | FK Kunštát |
| 2018-2019 | FK Kunštát |
| 2018-2019 | FC Olešnice |
| 2014-2015 | FK Kunštát |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 400 (ø 57,14) | 4 (ø 0,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 16:30 | Kunštát B - Kuřim B | 0:2 (0:1) | 26 | 64 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 23.08. 16:30 | Babice - Kunštát B | 1:4 (0:1) | 79 | 79 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 29.08. 16:30 | Kunštát B - Lelekovice | 2:2 (1:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 16:00 | Kunštát B - Boskovice B | 6:2 (2:1) | 77 | 77 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 10:30 | Kunštát B - Tuřany | 4:3 (2:2) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 15:00 | Kunštát B - Medlánky | 4:3 (3:0) | 24 | 24 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 15:00 | Svratka - Kunštát B | 0:5 (0:1) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 6 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Kunštát C - Vísky | 7:2 (4:2) | 90 | 5 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:00 | Voděrady - Kunštát C | 3:4 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 5 | 305 (ø 61,00) | 3 (ø 0,60) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 5 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 12 | 718 (ø 59,83) | 3 (ø 0,25) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 11 (ø 1,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 3 | 50 (ø 16,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 16 | 1105 (ø 69,06) | 5 (ø 0,31) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 7 | 89 (ø 12,71) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 18 | 963 (ø 53,50) | 7 (ø 0,38) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A | 3 | 204 (ø 68,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 2 | 7 (ø 3,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 21 | 1417 (ø 67,47) | 7 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A | 5 | 244 (ø 48,80) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 4 | 47 (ø 11,75) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 20 | 1426 (ø 71,30) | 17 (ø 0,85) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | IV. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 9 (ø 2,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 10 | 809 (ø 80,90) | 9 (ø 0,90) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | IV. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 9 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 10 | 437 (ø 43,70) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 12 | 947 (ø 78,91) | 13 (ø 1,08) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 10 | 546 (ø 54,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A | 14 | 975 (ø 69,64) | 16 (ø 1,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 6 | 539 (ø 89,83) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 15 | 1244 (ø 82,93) | 4 (ø 0,26) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A | 10 | 577 (ø 57,70) | 6 (ø 0,60) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 23 | 1642 (ø 71,39) | 6 (ø 0,26) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 14 | 1058 (ø 75,57) | 8 (ø 0,57) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 21 | 1789 (ø 85,19) | 8 (ø 0,38) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 11 | 913 (ø 83,00) | 7 (ø 0,63) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 2 | 152 (ø 76,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




