Jan Pospíšil

2026-2027

Louňovice

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 Louňovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 14:00 Olbramovice B - Louňovice 2:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 15:00 Louňovice - Mezno B 2:5 (1:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 14:00 Neveklov B - Louňovice 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:00 Heřmaničky - Louňovice 0:2 (0:2) 0 0 1 0 ne
04.10. 15:00 Louňovice - Jírovice 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Drachkov - Louňovice 4:0 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 16 1440 (ø 90,00) 4 (ø 0,25) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 15 1350 (ø 90,00) 5 (ø 0,33) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 16 1440 (ø 90,00) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 15 1350 (ø 90,00) 7 (ø 0,46) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 17 1530 (ø 90,00) 3 (ø 0,17) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 22 1980 (ø 90,00) 6 (ø 0,27) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B 23 2064 (ø 89,73) 2 (ø 0,08) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)