Aleš Vavřina
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Slavoj Vrdy |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 (ø 25,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.11. 13:30 | Kaňk - Vrdy B | 1:5 (0:0) | 25 | 65 | 0 | 0 | 1 | ne |
Středočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 323 (ø 64,60) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 01.11. 14:00 | Vrdy - Chotětov | 4:4 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.03. 15:30 | Vrdy - DBSK | 2:0 (0:0) | 63 | 63 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 04.04. 10:15 | Čelákovice - Vrdy | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Vrdy - Úvaly | 3:2 (1:1) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.04. 17:00 | Čáslav B - Vrdy | 0:3 (0:1) | 62 | 62 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 03.05. 17:00 | Nymburk B - Vrdy | 1:1 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.09. 16:30 | Paběnice B - Vrdy C | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.10. 16:00 | Vrdy C - Močovice | 5:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 1 | 25 (ø 25,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 5 | 323 (ø 64,60) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 4 | 192 (ø 48,00) | 2 (ø 0,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 18 | 1359 (ø 75,50) | 3 (ø 0,16) | 9 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 7 | 436 (ø 62,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 2294 (ø 88,23) | 1 (ø 0,03) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2262 (ø 87,00) | 2 (ø 0,07) | 10 (ø 0,38) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2241 (ø 86,19) | 1 (ø 0,03) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 535 (ø 89,16) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 2 | 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 12 | 1065 (ø 88,75) | 1 (ø 0,08) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 13 | 1056 (ø 81,23) | 7 (ø 0,53) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 21 | 1009 (ø 48,04) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 20 | 1196 (ø 59,80) | 3 (ø 0,15) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 3 | 149 (ø 49,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 5 | 330 (ø 66,00) | 3 (ø 0,60) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 9 | 641 (ø 71,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 2 | 60 (ø 30,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




