Tomáš Košut
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2019-2020 | FC Sparta Brno |
| 2016-2017 | TJ Slovan Bzenec |
| 2014-2015 | MSK Břeclav |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize D
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 809 (ø 89,88) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:30 | Sparta Brno - FŠ Třebíč | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Žďár - Sparta Brno | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 10:30 | Sparta Brno - Chotěboř | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:00 | Znojmo - Sparta Brno | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:30 | Sparta Brno - AFC | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:30 | Havl. Brod - Sparta Brno | 3:1 (0:1) | 89 | 89 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 19.09. 10:30 | Sparta Brno - Tasovice | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.09. 16:15 | Bohunice - Sparta Brno | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:30 | Sparta Brno - Ždírec | 3:1 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 7 | 629 (ø 89,85) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 29 | 2129 (ø 73,41) | 1 (ø 0,03) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 28 | 2272 (ø 81,14) | 7 (ø 0,25) | 5 (ø 0,17) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 28 | 2120 (ø 75,71) | 6 (ø 0,21) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 30 | 2613 (ø 87,10) | 11 (ø 0,36) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 27 | 2361 (ø 87,44) | 4 (ø 0,14) | 6 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 3 (ø 0,21) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 30 | 2562 (ø 85,40) | 1 (ø 0,03) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 29 | 2375 (ø 81,89) | 2 (ø 0,06) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 27 | 2164 (ø 80,14) | 4 (ø 0,14) | 7 (ø 0,25) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 29 | 2522 (ø 86,96) | 1 (ø 0,03) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 6 | 305 (ø 50,83) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




