Erik Gecs
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Přítluky |
| 2025-2026 | TJ Moravan Lednice |
| 2024-2025 | Přítluky |
| 2024-2025 | TJ Moravan Lednice |
| 2023-2024 | Valtice |
| 2023-2024 | Přítluky |
| 2023-2024 | TJ Moravan Lednice |
| 2020-2021 | Valtice |
| 2020-2021 | Bulhary |
| 2019-2020 | TJ Sokol Sedlec |
| 2015-2016 | Valtice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1620 (ø 90,00) | 25 (ø 1,38) | 6 (ø 0,33) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Hlohovec - Přítluky | 4:4 (2:2) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.08. 16:30 | Přítluky - Nosislav | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Nikolčice B - Přítluky | 2:5 (2:4) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 14.09. 16:00 | Přítluky - Křepice | 5:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | M.Žižkov - Přítluky | 1:10 (0:3) | 90 | 6 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Přítluky - Kobylí | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | Ivaň - Přítluky | 2:6 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:00 | Přítluky - V. Pavlovice B | 9:0 (3:0) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 14:30 | Moravská - Přítluky | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Přítluky - Charvátská | 7:3 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Přítluky - Bořetice | 3:0 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 10:30 | Pohořelice - Přítluky | 1:3 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 14:30 | Valtice - Přítluky | 0:3 (0:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Nosislav - Přítluky | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Přítluky - Zaječí | 1:4 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Přítluky - Nikolčice B | 1:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 12:30 | Křepice - Přítluky | 3:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.04. 16:00 | Přítluky - M.Žižkov | 6:0 (6:0) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:00 | Kobylí - Přítluky | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.05. 17:30 | Přítluky - Pohořelice | 0:4 (0:1) | 0 | 0 | 1 | 1 | ne | |||
| 10.05. 16:30 | Přítluky - Ivaň | 9:0 (3:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne |
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 6 (ø 3,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 16:00 | Lednice B - Klentnice | 2:2 (0:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Lednice B - Milovice | 4:0 (2:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.04. 14:30 | Lednice B - V. Pavlovice C | 6:0 (1:0) | 90 | 3 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 25 (ø 1,38) | 6 (ø 0,33) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 6 (ø 3,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 23 | 1868 (ø 81,21) | 25 (ø 1,08) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 9 (ø 1,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 1 | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 7 | 575 (ø 82,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 8 (ø 4,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 21 | 1382 (ø 65,80) | 3 (ø 0,14) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 27 (ø 2,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 3 | 60 (ø 20,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 11 | 982 (ø 89,27) | 22 (ø 2,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 25 | 1223 (ø 48,92) | 8 (ø 0,32) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 12 | 713 (ø 59,41) | 6 (ø 0,50) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 7 | 586 (ø 83,71) | 5 (ø 0,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 12 | 647 (ø 53,91) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 6 | 530 (ø 88,33) | 8 (ø 1,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 23 | 1490 (ø 64,78) | 4 (ø 0,17) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 4 | 227 (ø 56,75) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




