Jiří Dočekal
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | SK Únanov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 15:00 | Únanov B - Jevišovice B | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | Únanov B - Olbramkostel | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Dyje B - Únanov B | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 13:00 | Únanov B - Těšetice | 4:2 (0:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 15:00 | Vranov - Únanov B | 2:3 (2:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Chvalovice B - Únanov B | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 1 | 46 (ø 46,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 8 | 520 (ø 65,00) | 3 (ø 0,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 6 (ø ∞) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 8 | 488 (ø 61,00) | 7 (ø 0,87) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 10 | 526 (ø 52,60) | 2 (ø 0,20) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 5 | 337 (ø 67,40) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 6 | 399 (ø 66,50) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 6 | 417 (ø 69,50) | 5 (ø 0,83) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 6 | 455 (ø 75,83) | 7 (ø 1,16) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 4 | 316 (ø 79,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 6 | 310 (ø 51,66) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 12 | 992 (ø 82,66) | 9 (ø 0,75) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 15 | 1313 (ø 87,53) | 13 (ø 0,86) | 3 (ø 0,20) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 20 | 1738 (ø 86,90) | 24 (ø 1,20) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




