Jiří Chlup
2026-2027
| Datum narození | (40 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | SFK Dukovany 2001 |
| 2019-2020 | FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice |
| 2018-2019 | AFK Tišnov |
| 2016-2017 | FC PBS Velká Bíteš |
| 2014-2015 | HFK Třebíč |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 856 (ø 85,60) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Dukovany - Rokytnice | 2:1 (2:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.08. 16:30 | Náměšť - Dukovany | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Dukovany - Měřín | 1:6 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Herálec - Dukovany | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.09. 17:30 | Dukovany - Vel. Bíteš B | 1:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Bory - Dukovany | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Dukovany - Nedvědice | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | HFK Třebíč - Dukovany | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 14:00 | Dukovany - Vel. Meziříčí B | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:30 | Sapeli - Dukovany | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 7 | 586 (ø 83,71) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 24 | 1985 (ø 82,70) | 3 (ø 0,12) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 21 | 1890 (ø 90,00) | 3 (ø 0,14) | 5 (ø 0,23) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 25 | 2160 (ø 86,40) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 5 | 348 (ø 69,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 18 | 1502 (ø 83,44) | 1 (ø 0,05) | 9 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 9 | 703 (ø 78,11) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 13 | 1163 (ø 89,46) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 19 | 1646 (ø 86,63) | 2 (ø 0,10) | 7 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize D | 27 | 2351 (ø 87,07) | 4 (ø 0,14) | 9 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize D | 29 | 2532 (ø 87,31) | 8 (ø 0,27) | 7 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 30 | 2600 (ø 86,66) | 3 (ø 0,10) | 10 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 11 | 989 (ø 89,90) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




