Kristián Kousek
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Louny | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1126 (ø 86,61) | 9 (ø 0,69) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | Měcholupy - Libčeves | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Lenešice B - Měcholupy | 1:7 (0:4) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | Měcholupy - Kr. Dvůr | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:30 | Vroutek - Měcholupy | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Cítoliby B - Měcholupy | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | Měcholupy - Buškovice B | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Chožov - Měcholupy | 5:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Měcholupy - Žiželice | 1:1 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Chlumčany B - Měcholupy | 0:8 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.10. 11:00 | Měcholupy - Slavětín | 6:0 (5:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 11:00 | Měcholupy - Líšťany | 12:1 (7:0) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | P. Týnec - Měcholupy | 1:4 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 11:00 | Měcholupy - Lišany | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 30 | 2691 (ø 89,70) | 14 (ø 0,46) | 8 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 24 | 2131 (ø 88,79) | 10 (ø 0,41) | 8 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 26 | 2315 (ø 89,03) | 22 (ø 0,84) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. C | 9 | 786 (ø 87,33) | 13 (ø 1,44) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 15 | 1310 (ø 87,33) | 25 (ø 1,66) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 8 | 710 (ø 88,75) | 13 (ø 1,62) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 9 | 807 (ø 89,66) | 10 (ø 1,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 3 (ø 0,21) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | IV. třída nadstavba sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 22 | 1824 (ø 82,90) | 3 (ø 0,13) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | IV. třída nadstavba sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. B | 10 | 570 (ø 57,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 11 | 988 (ø 89,81) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




