David Hamerský

2026-2027

TJ Baník Vamberk

Datum narození(43 let)
Číslo hráče6
PoziceZáložník
Průměrná známka5.1

Kariéra

2014-2015 TJ Baník Vamberk

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
182 (ø 60,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
12.09. 17:00 Kostelec B - Vamberk 1:1 (0:0) 90 0 1 0 ano
20.09. 14:15 Vamberk - Lukavice 0:4 (0:1) 46 46 0 0 0 ano
04.10. 14:15 Vamberk - Albrechtice 10:0 (5:0) 46 46 0 0 0 ano

Královéhradecký | Rychnov | IV. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Dobré - Vamberk B 0:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 13:30 Lukavice B - Vamberk B 0:3 (0:0) 90 1 0 0 ano
06.09. 17:00 Vamberk B - Křovice 3:5 (2:2) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Vamberk B - Opočno B 1:3 (1:3) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Vamberk B - Olešnice 10:2 (4:2) 90 1 0 0 ano
10.10. 16:00 Čermná - Vamberk B 1:7 (0:1) 90 1 0 0 ano
17.10. 15:30 Vamberk B - K. Lhota B 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 2 136 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | IV. třída 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 20 1800 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 1 22 (ø 22,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 19 1710 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 3 (ø 0,25) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 24 2125 (ø 88,54) 1 (ø 0,04) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 8 587 (ø 73,37) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 13 1082 (ø 83,23) 4 (ø 0,30) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 10 707 (ø 70,70) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 3 209 (ø 69,66) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 15 1184 (ø 78,93) 6 (ø 0,40) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 10 808 (ø 80,80) 1 (ø 0,10) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 7 456 (ø 65,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 11 921 (ø 83,72) 5 (ø 0,45) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 23 1866 (ø 81,13) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 26 1955 (ø 75,19) 24 (ø 0,92) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 9 (ø 0,34)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. H 10 745 (ø 74,50) 9 (ø 0,90) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10)