Vojtěch Machač
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Daleké Dušníky |
| 2019-2020 | MFK Dobříš |
| 2016-2017 | Spartak Příbram |
| 2015-2016 | TJ Sokol Daleké Dušníky |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Příbram | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Višňová - D. Dušníky | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | D. Dušníky - Jince | 5:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | N. Knín - D. Dušníky | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | D. Dušníky - Milín B | 7:0 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:30 | Březnice - D. Dušníky | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 10:30 | D. Dušníky - Podlesí B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Stará Huť - D. Dušníky | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | D. Dušníky - Petrovice | 3:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 26 | 2211 (ø 85,03) | 7 (ø 0,26) | 11 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 27 | 2262 (ø 83,77) | 4 (ø 0,14) | 11 (ø 0,40) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 30 | 2700 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 9 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 8 (ø 0,30) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 29 | 2560 (ø 88,27) | 1 (ø 0,03) | 8 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 8 | 603 (ø 75,37) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 27 | 2398 (ø 88,81) | 1 (ø 0,03) | 10 (ø 0,37) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 1 | 60 (ø 60,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 30 | 2552 (ø 85,06) | 3 (ø 0,10) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 1008 (ø 77,53) | 3 (ø 0,23) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 12 | 866 (ø 72,16) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 2 | 71 (ø 35,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 8 | 704 (ø 88,00) | 2 (ø 0,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




