Richard Novák

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
375 (ø 75,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Městec - Přelovice 5:2 (2:0) 90 90 0 0 0 ano
16.08. 17:00 Lanškroun - Městec 0:2 (0:0) 90 0 1 0 ano
23.08. 17:00 Městec - Choceň 5:1 (2:0) 61 61 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Městec - Pardubičky 2:2 (1:1) 44 46 0 0 0 ne
05.09. 17:00 D. Újezd - Městec 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 5 375 (ø 75,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 18 1212 (ø 67,33) 3 (ø 0,16) 3 (ø 0,16) 2 (ø 0,11) 1 (ø 0,05)
Pardubický | 1.B třída sk. A 8 703 (ø 87,87) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 22 1891 (ø 85,95) 3 (ø 0,13) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 3 240 (ø 80,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 27 2320 (ø 85,92) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 24 1984 (ø 82,66) 1 (ø 0,04) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 28 2451 (ø 87,53) 1 (ø 0,03) 2 (ø 0,07) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 10 667 (ø 66,70) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 24 2145 (ø 89,37) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 4 259 (ø 64,75) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 2 158 (ø 79,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | IV. třída 2 72 (ø 36,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 20 1351 (ø 67,55) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 13 479 (ø 36,84) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 2 136 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | IV. třída 6 443 (ø 73,83) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)