Martin Matoušek

2026-2027

SK Artis Brno

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 SK Artis Brno
2020-2021 Fk Střelice
2014-2015 SK Artis Brno

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Brno - město | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 14:00 Babice B - Artis C 3:1 (1:1) 0 0 0 0 ne
11.09. 17:00 Tuřany B - Artis C 3:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
28.09. 15:30 Ochoz B - Artis C 1:5 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Lokomotiva B - Artis C 3:3 (1:1) 90 1 0 0 ano
16.10. 18:30 Artis C - Bílovice B 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - město | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 13 963 (ø 74,07) 2 (ø 0,15) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 17 1476 (ø 86,82) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 15 1244 (ø 82,93) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,40) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 18 1620 (ø 90,00) 5 (ø 0,27) 3 (ø 0,16) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 19 1710 (ø 90,00) 3 (ø 0,15) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 6 282 (ø 47,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 5 348 (ø 69,60) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 20 1422 (ø 71,10) 4 (ø 0,20) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 3 138 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 1 78 (ø 78,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
MSFL 15 955 (ø 63,66) 2 (ø 0,13) 5 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 4 359 (ø 89,75) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 1 19 (ø 19,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
MSFL 11 796 (ø 72,36) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 8 574 (ø 71,75) 1 (ø 0,12) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
MSFL 12 1076 (ø 89,66) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)