Aleksandar Tomič
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Slavoj Choltice |
| 2024-2025 | TJ Sokol Staré Hradiště |
| 2020-2021 | TJ Slavoj Choltice |
| 2019-2020 | SK Rohovládova Bělá |
| 2019-2020 | TJ Slavoj Choltice |
| 2015-2016 | SK Rohovládova Bělá |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 18 (ø 3,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Choltice B - Jankovice | 12:6 (7:4) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Choltice B - St. Čívice | 11:1 (5:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:30 | Choltice B - Kojice | 6:1 (0:0) | 0 | 3 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 16:30 | Újezd B - Choltice B | 2:6 (1:4) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:00 | Choltice B - Selmice | 9:2 (5:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:30 | Choltice B - Rohoznice | 7:0 (0:0) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano |
Pardubický | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 500 (ø 83,33) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Letohrad B - Choltice | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:00 | Tatenice - Choltice | 6:2 (2:2) | 72 | 72 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | L. Bohdaneč - Choltice | 3:2 (1:1) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 17:00 | Choltice - Stolany | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Jablonné - Choltice | 2:0 (0:0) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Choltice - Zámrsk | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 11 (ø 3,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.A třída | 5 | 410 (ø 82,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 41 (ø 1,57) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 14 (ø 1,55) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 6 (ø 3,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 7 | 542 (ø 77,42) | 4 (ø 0,57) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 3 | 204 (ø 68,00) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 19 | 1636 (ø 86,10) | 10 (ø 0,52) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 15 | 1180 (ø 78,66) | 5 (ø 0,33) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 19 | 1694 (ø 89,15) | 6 (ø 0,31) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 10 | 886 (ø 88,60) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 15 | 1065 (ø 71,00) | 1 (ø 0,06) | 7 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 16 (ø 1,06) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 5 | 367 (ø 73,40) | 3 (ø 0,60) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 12 (ø 0,70) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 14 | 959 (ø 68,50) | 2 (ø 0,14) | 6 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B | 13 | 1124 (ø 86,46) | 5 (ø 0,38) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 8 | 465 (ø 58,12) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B | 12 | 989 (ø 82,41) | 11 (ø 0,91) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




