Martin Kulda
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Sokol Přestavlky |
| 2015-2016 | Jírovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Benešov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1423 (ø 83,70) | 3 (ø 0,17) | 9 (ø 0,52) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Ostředek - Přestavlky | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Křivsoudov - Přestavlky | 3:4 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Mezno - Přestavlky | 6:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Přestavlky - Maršovice | 0:4 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Divišov - Přestavlky | 4:0 (3:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Přestavlky - Teplýšovice | 2:4 (1:3) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Přestavlky - Votice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Olbramovice - Přestavlky | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Přestavlky - Struhařov | 1:0 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Kondrac - Přestavlky | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.11. 13:30 | Přestavlky - Miřetice | 2:4 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Přestavlky - Ostředek | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 16:00 | Trh.Štěpánov - Přestavlky | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Přestavlky - Křivsoudov | 4:3 (2:1) | 71 | 71 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 12.04. 16:30 | Přestavlky - Mezno | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Maršovice - Přestavlky | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Votice - Přestavlky | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 17 | 1423 (ø 83,70) | 3 (ø 0,17) | 9 (ø 0,52) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 7 (ø 0,36) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 19 | 1680 (ø 88,42) | 3 (ø 0,15) | 10 (ø 0,52) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 16 | 1380 (ø 86,25) | 8 (ø 0,50) | 10 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 14 | 1076 (ø 76,85) | 4 (ø 0,28) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 3 (ø 0,27) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 18 | 1452 (ø 80,66) | 2 (ø 0,11) | 6 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 19 | 1619 (ø 85,21) | 4 (ø 0,21) | 8 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 21 | 1827 (ø 87,00) | 7 (ø 0,33) | 9 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 5 (ø 0,21) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




