Jan Ďoubal
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Viktoria Sedlec |
| 2021-2022 | Křesetice |
| 2015-2016 | TJ Viktoria Sedlec |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Kaňk B - Sedlec B | 5:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Sedlec B - Nové Dvory B | 9:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 16:00 | Kačina - Sedlec B | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | U.Janovice B - Sedlec B | 7:4 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Sedlec B - Malín B | 11:2 (4:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Nové Dvory B - Sedlec B | 4:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.04. 17:00 | Sedlec B - Nepoměřice | 2:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.04. 17:00 | Sedlec B - U.Janovice B | 3:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:00 | Kácov B - Sedlec B | 9:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 17:00 | Tupadly - Sedlec | 2:5 (2:1) | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | Malešov - Sedlec | 4:0 (2:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.10. 15:30 | Vrdy B - Sedlec | 2:2 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 21.03. 15:00 | Zruč - Sedlec | 1:4 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.04. 17:00 | Sedlec - Nové Dvory | 0:2 (0:1) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 24.04. 17:30 | Sedlec - Malešov | 0:3 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 02.05. 17:00 | Církvice - Sedlec | 5:0 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.05. 17:00 | U.Janovice B - Sedlec | 5:1 (3:1) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 3 | 15 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 8 | 151 (ø 18,87) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 12 | 364 (ø 30,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 12 | 980 (ø 81,66) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 14 | 630 (ø 45,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 12 | 942 (ø 78,50) | 2 (ø 0,16) | 6 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 3 | 218 (ø 72,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 5 | 449 (ø 89,80) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 7 | 476 (ø 68,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 8 | 589 (ø 73,62) | 2 (ø 0,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 18 | 1530 (ø 85,00) | 6 (ø 0,33) | 6 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 5 | 135 (ø 27,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 22 | 1509 (ø 68,59) | 4 (ø 0,18) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 4 | 73 (ø 18,25) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 20 | 1445 (ø 72,25) | 6 (ø 0,30) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 1 | 59 (ø 59,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 24 | 2160 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




