Marian Antoš

2026-2027

SK Kostelec

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 SK Kostelec
2024-2025 TJ Sokol Puklice
2022-2023 TJ Sokol Bedřichov
2022-2023 SK Kostelec
2022-2023 TJ Sokol Puklice
2017-2018 TJ Sokol Puklice
2016-2017 TJ Sokol Bedřichov
2015-2016 TJ Sapeli Polná

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
228 (ø 45,60) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Kostelec - Pohled 0:9 (0:6) 70 70 0 0 0 ano
16.08. 16:30 Třešť - Kostelec 5:2 (3:0) 56 56 0 0 0 ano
23.08. 16:30 Kostelec - Pacov 3:2 (0:0) 46 46 0 1 0 ano
06.09. 16:00 Kostelec - Rantířov 1:2 (0:0) 29 61 0 1 0 ne
19.09. 15:30 Kostelec - Košetice 2:0 (0:0) 27 63 0 1 0 ne

Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
20.09. 15:30 Bedřichov C - Kostelec B 6:7 (3:6) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 5 228 (ø 45,60) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 1 20 (ø 20,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 14 (ø 1,40) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 8 314 (ø 39,25) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 3 115 (ø 38,33) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 8 541 (ø 67,62) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 10 348 (ø 34,80) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 10 620 (ø 62,00) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 4 360 (ø 90,00) 5 (ø 1,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 8 523 (ø 65,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 7 351 (ø 50,14) 4 (ø 0,57) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 19 1523 (ø 80,15) 9 (ø 0,47) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 3 226 (ø 75,33) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 7 576 (ø 82,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 4 330 (ø 82,50) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 8 633 (ø 79,12) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 10 723 (ø 72,30) 3 (ø 0,30) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 16 1198 (ø 74,87) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 3 68 (ø 22,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 2 134 (ø 67,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 9 625 (ø 69,44) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 18 1130 (ø 62,77) 2 (ø 0,11) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 11 487 (ø 44,27) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 4 314 (ø 78,50) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 2 60 (ø 30,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)