Josef Chudý

Datum narození(33 let)
Číslo hráče12
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Start v.d. Hory Matky Boží

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
12.09. 13:30 Kašp. Hory - Hory Matky Boží 5:2 (1:2) 90 1 0 0 ano
19.09. 16:30 Hory Matky Boží - Myslív 4:5 (3:2) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Milčice - Hory Matky Boží 5:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Žihobce - Hory Matky Boží 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 5 (ø 0,41) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 11 (ø 0,78) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 6 (ø 0,46) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. C 9 810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. C 6 540 (ø 90,00) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 4 (ø 0,66) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. C 7 630 (ø 90,00) 6 (ø 0,85) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 16 1440 (ø 90,00) 9 (ø 0,56) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 14 1260 (ø 90,00) 7 (ø 0,50) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 16 1440 (ø 90,00) 10 (ø 0,62) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 20 1712 (ø 85,60) 9 (ø 0,45) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)