Petr Kovář
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | Slavoj Kladno |
| 2021-2022 | Kačice |
| 2015-2016 | Slavoj Kladno |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Beroun B - Slavoj Kladno | 4:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 17:00 | Senomaty - Slavoj Kladno | 2:6 (2:2) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Kročehlavy - Slavoj Kladno B | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 10:15 | Slavoj Kladno B - Libušín B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:15 | Slavoj Kladno B - Žehrovice | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.09. 16:30 | Slavoj Kladno B - V.Dobrá B | 2:5 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 16:30 | Lidice - Slavoj Kladno B | 5:2 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Doksy B - Slavoj Kladno B | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 2 | 15 (ø 7,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 4 (ø 0,20) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 676 (ø 56,33) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 10 | 451 (ø 45,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 15 | 1109 (ø 73,93) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 9 | 368 (ø 40,88) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 17 | 1246 (ø 73,29) | 4 (ø 0,23) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 3 (ø 0,14) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 12 | 1011 (ø 84,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 21 | 1846 (ø 87,90) | 3 (ø 0,14) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |




