Adam Štökl
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Chotěšov |
| 2020-2021 | SK Hradec 1946 |
| 2014-2015 | TJ Chotěšov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 (ø 14,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 14:00 | Dobřany B - Chotěšov B | 2:2 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 17:00 | Chotěšov B - Radkovice | 4:1 (3:0) | 16 | 74 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 17:00 | D. Lukavice - Chotěšov B | 2:0 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 14:00 | Lužany - Chotěšov B | 2:4 (0:2) | 12 | 78 | 1 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 42 (ø 14,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 123 (ø 41,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 6 | 101 (ø 16,83) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 5 | 210 (ø 42,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.A třída | 13 | 457 (ø 35,15) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 3 | 211 (ø 70,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 20 | 542 (ø 27,10) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 9 | 401 (ø 44,55) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 161 (ø 80,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 10 | 415 (ø 41,50) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 7 | 338 (ø 48,28) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 1 | 49 (ø 49,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 4 | 163 (ø 40,75) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 10 | 755 (ø 75,50) | 3 (ø 0,30) | 6 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 19 | 1126 (ø 59,26) | 7 (ø 0,36) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 2 | 126 (ø 63,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 25 | 1447 (ø 57,88) | 4 (ø 0,16) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 2 | 107 (ø 53,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 24 | 1841 (ø 76,70) | 7 (ø 0,29) | 6 (ø 0,25) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 23 | 1507 (ø 65,52) | 12 (ø 0,52) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 8 | 658 (ø 82,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




