Martin Houdek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Střížovice |
| 2022-2023 | TJ Sokol Blovice |
| 2022-2023 | TJ Svatobor Hrádek |
| 2017-2018 | TJ Sokol Blovice |
| 2014-2015 | TJ Sokol Střížovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 14:00 | Střížovice - Sp. Poříčí B | 3:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:00 | Kasejovice - Střížovice | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 26.09. 13:30 | Střížovice - Chlum | 14:1 (6:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Blovice B - Střížovice | 1:7 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 13:00 | Střížovice - Nezbavětice | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 7 | 538 (ø 76,85) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 20 | 1796 (ø 89,80) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 25 | 2171 (ø 86,84) | 2 (ø 0,08) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 22 | 1915 (ø 87,04) | 1 (ø 0,04) | 9 (ø 0,40) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 20 | 1705 (ø 85,25) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 9 (ø 0,36) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 26 | 2296 (ø 88,30) | 8 (ø 0,30) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |




