Pavel Hýbel

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 Sokol Přerov n. Labem
2022-2023 Nehvizdy
2021-2022 Sokol Přerov n. Labem
2019-2020 Šestajovice
2019-2020 Nehvizdy
2015-2016 Nehvizdy

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Nymburk | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
939 (ø 72,23) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
24.08. 17:00 Přerov n/L - Milčice 2:0 (1:0) 55 55 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Vykáň - Přerov n/L 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
03.09. 17:30 Litol - Přerov n/L 1:4 (1:1) 72 72 0 1 0 ano
07.09. 17:00 Přerov n/L - Lysá 4:2 (2:0) 82 82 0 1 0 ano
14.09. 16:30 Sokoleč B - Přerov n/L 2:2 (1:2) 89 89 0 0 0 ano
21.09. 16:30 Přerov n/L - Stratov 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:00 Nymburk B - Přerov n/L 1:3 (0:2) 67 67 0 0 0 ano
05.10. 16:00 Přerov n/L - B.Poděbrady B 4:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:30 Sl. Poděbrady B - Přerov n/L 2:3 (2:1) 28 28 0 0 0 ano
19.10. 15:30 Přerov n/L - Hr. Jeseník 5:1 (2:0) 62 62 0 0 0 ano
26.10. 14:30 SKMK B - Přerov n/L 0:5 (0:3) 46 46 0 0 0 ano
02.11. 14:00 Přerov n/L - Sadská 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
08.11. 10:15 Křinec - Přerov n/L 0:2 (0:1) 78 78 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 13 939 (ø 72,23) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 25 1747 (ø 69,88) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 23 1957 (ø 85,08) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor 26 2208 (ø 84,92) 1 (ø 0,03) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 25 2005 (ø 80,20) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor 7 470 (ø 67,14) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor 11 918 (ø 83,45) 1 (ø 0,09) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A 23 2043 (ø 88,82) 8 (ø 0,34) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A 23 2024 (ø 88,00) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 1 (ø 0,10) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A 21 1836 (ø 87,42) 3 (ø 0,14) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A 18 1447 (ø 80,38) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A 9 721 (ø 80,11) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)