Michal Pivko

2026-2027

TJ Nová Včelnice

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Nová Včelnice
2024-2025 SK Horní Žďár
2017-2018 TJ Nová Včelnice
2015-2016 Kojetice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 13:30 N.Včelnice - Borek 0:1 (0:0) 90 0 1 0 ano
23.08. 15:00 Bystřice - N.Včelnice 3:5 (3:2) 90 1 1 0 ano
06.09. 15:00 Třeboň B - N.Včelnice 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
26.09. 13:00 N.Včelnice - D.Voda 2:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
03.10. 16:00 Buk - N.Včelnice 2:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Chotoviny - N.Včelnice 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano

Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
30.08. 17:00 Peč B - N.Včelnice B 3:1 (1:1) 0 1 1 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 15 1212 (ø 80,80) 1 (ø 0,06) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 6 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 13 1151 (ø 88,53) 7 (ø 0,53) 6 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. D 11 986 (ø 89,63) 3 (ø 0,27) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 26 2259 (ø 86,88) 6 (ø 0,23) 11 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 26 2234 (ø 85,92) 7 (ø 0,26) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 18 1576 (ø 87,55) 5 (ø 0,27) 6 (ø 0,33) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 7 525 (ø 75,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 1 73 (ø 73,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 11 862 (ø 78,36) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 17 1411 (ø 83,00) 0 (ø 0,00) 9 (ø 0,52) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 8 567 (ø 70,87) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A 1 44 (ø 44,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A 10 896 (ø 89,60) 10 (ø 1,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A 17 1401 (ø 82,41) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)