Petr Šolc
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | SK Slavia Jesenice |
| 2021-2022 | TJ Okrouhlo |
| 2015-2016 | TJ Okrouhlo |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 10 (ø 0,76) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 14:00 | Okrouhlo - Štěchovice | 1:4 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | D. Břežany B - Okrouhlo | 1:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 14:00 | Okrouhlo - Průhonice B | 1:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Karlštejn - Okrouhlo | 4:3 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:30 | Okrouhlo - Vestec C | 3:0 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Slavia B - Okrouhlo | 4:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 13:00 | Okrouhlo - Vrané | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Jílové B - Okrouhlo | 0:3 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 12:30 | Okrouhlo - D. Jirčany | 4:2 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 17:00 | Zvole - Okrouhlo | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.10. 10:00 | Libeň - Okrouhlo | 2:3 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 11:00 | Okrouhlo - Jíloviště B | 3:4 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 11:00 | Okrouhlo - Mníšek | 7:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 28 (ø 1,47) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 23 | 2026 (ø 88,08) | 15 (ø 0,65) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 25 | 2202 (ø 88,08) | 16 (ø 0,64) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 26 | 2335 (ø 89,80) | 17 (ø 0,65) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 23 | 1970 (ø 85,65) | 12 (ø 0,52) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 10 (ø 0,83) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 24 | 2131 (ø 88,79) | 9 (ø 0,37) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 25 | 2156 (ø 86,24) | 27 (ø 1,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 9 (ø 0,64) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 24 | 2148 (ø 89,50) | 12 (ø 0,50) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




