Petr Bočkay
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | Neveklov |
| 2022-2023 | Jablonná |
| 2021-2022 | Olbramovice |
| 2021-2022 | Neveklov |
| 2015-2016 | Neveklov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Neveklov B - Maršovice B | 2:8 (2:6) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Kamberk - Neveklov B | 8:1 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:00 | Neveklov B - Louňovice | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 14:00 | Jablonná - Neveklov B | 10:3 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Budenín - Neveklov B | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Neveklov B - Miličín | 3:4 (1:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Neveklov B - Jírovice | 3:5 (3:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Drachkov - Neveklov B | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 8 (ø 0,44) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 4 (ø 0,23) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 6 | 448 (ø 74,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 2 | 113 (ø 56,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 8 (ø 0,57) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 3 | 35 (ø 11,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 1 | 11 (ø 11,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 4 (ø 0,22) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 8 | 312 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 3 (ø 0,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 1 | 23 (ø 23,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 5 (ø 0,35) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 1 | 7 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 8 | 676 (ø 84,50) | 4 (ø 0,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




