Miroslav Kysilko
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | TATRAN Ždírec nad Doubravou |
| 2017-2018 | TJ Sokol Herálec |
| 2016-2017 | TATRAN Ždírec nad Doubravou |
| 2015-2016 | TJ Sokol Herálec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Hněvkovice - Ždírec C | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 16:30 | Ždírec C - Kožlí | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Ždírec C - Lípa B | 1:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:00 | Přibyslav B - Ždírec C | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 12 | 1052 (ø 87,66) | 1 (ø 0,08) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 16 | 1129 (ø 70,56) | 4 (ø 0,25) | 2 (ø 0,12) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 6 | 431 (ø 71,83) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 21 | 1818 (ø 86,57) | 4 (ø 0,19) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 1 | 10 (ø 10,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 16 | 1421 (ø 88,81) | 1 (ø 0,06) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 2 | 119 (ø 59,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 9 | 781 (ø 86,77) | 2 (ø 0,22) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 2 | 136 (ø 68,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 8 | 575 (ø 71,87) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 2 | 17 (ø 8,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 12 | 1011 (ø 84,25) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 7 | 470 (ø 67,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 10 | 621 (ø 62,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 3 | 208 (ø 69,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 22 | 1869 (ø 84,95) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 15 | 1306 (ø 87,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,54) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




