Petr Bednář

2026-2027

Sokol Příkazy

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 Sokol Příkazy

Zápasy v sezóně 2026-2027

Olomoucký | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
738 (ø 73,80) 5 (ø 0,50) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 14:00 Příkazy - Bohuňovice 3:0 (1:0) 61 61 0 1 0 ano
23.08. 16:30 Konice - Příkazy 2:2 (0:2) 61 61 0 0 0 ano
29.08. 14:00 Příkazy - Dolany 6:1 (2:0) 70 70 1 0 0 ano
06.09. 14:30 Žulová - Příkazy 0:5 (0:2) 21 69 0 0 0 ne
13.09. 13:30 Příkazy - Lesnice 4:1 (3:0) 87 87 1 0 0 ano
19.09. 13:00 Příkazy - Hodolany 3:2 (1:0) 90 2 0 0 ano
27.09. 15:30 Šternberk B - Příkazy 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 12:30 Příkazy - Šumperk B 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Troubelice - Příkazy 1:5 (0:2) 82 82 0 0 0 ano
17.10. 12:00 Příkazy - Lužice 4:0 (3:0) 86 86 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 6 390 (ø 65,00) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 24 2103 (ø 87,62) 10 (ø 0,41) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. B 5 444 (ø 88,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 5 (ø 0,20) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 27 2430 (ø 90,00) 8 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 5 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 11 990 (ø 90,00) 14 (ø 1,27) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | III. třída 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | III. třída 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B 17 1530 (ø 90,00) 5 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B 18 1620 (ø 90,00) 12 (ø 0,66) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B 16 1440 (ø 90,00) 3 (ø 0,18) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 17 904 (ø 53,17) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B 19 1707 (ø 89,84) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)