Karel Voráč
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Blatec |
| 2023-2024 | TJ Tršice |
| 2022-2023 | SFK Nedvězí |
| 2022-2023 | TJ Sokol Doloplazy |
| 2021-2022 | Sokol Chomoutov |
| 2020-2021 | SK Náměšť na Hané |
| 2018-2019 | SFK Nedvězí |
| 2018-2019 | Sokol Chomoutov |
| 2017-2018 | Sokol Odrlice |
| 2015-2016 | SFK Nedvězí |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 02.08. 18:00 | Šumvald - Blatec | 0:1p. (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 09.08. 16:30 | Blatec - Nemilany | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.08. 15:00 | Střelice - Blatec | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:00 | Mor. Beroun - Blatec | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Blatec - Dl.Loučka | 5:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Červenka - Blatec | 1:2p. (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 13:00 | Blatec - Štěpánov | 6:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | SK Grygov - Blatec | 3:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 15:30 | Blatec - Hněvotín | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Horka - Blatec | 6:2 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Blatec - Velký Újezd | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Blatec - Chválkovice B | 2:1 (0:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:30 | Mladějovice - Blatec | 2:3p. (0:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 08.11. 14:00 | Blatec - Slavonín B | 4:3p. (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 15.11. 13:30 | Blatec - Šumvald | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Blatec - Střelice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Blatec - Mor. Beroun | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Dl.Loučka - Blatec | 2:5 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.04. 15:30 | Blatec - Červenka | 5:4p. (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Štěpánov - Blatec | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 13:00 | Blatec - SK Grygov | 2:6 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:30 | Hněvotín - Blatec | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 4 (ø 0,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 2 | 31 (ø 15,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 14 | 568 (ø 40,57) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 6 | 355 (ø 59,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 12 | 225 (ø 18,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 5 | 77 (ø 15,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 21 | 1890 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 21 | 1857 (ø 88,42) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |




