Martin Stoličný

2026-2027

TJ Sokol Herálec

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 TJ Sokol Herálec
2015-2016 FK ISSM Město Albrechtice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 7 (ø 7,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
12.09. 16:00 Herálec B - Lipnice B 21:0 (12:0) 90 7 0 0 ano

Vysočina | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
222 (ø 44,40) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Herálec - Speřice B 3:0 (2:0) 28 62 0 0 0 ne
22.08. 16:30 Třešť B - Herálec 1:0 (0:0) 8 82 0 0 0 ne
30.08. 16:30 Herálec - N. Ves u Sv. 4:1 (2:0) 6 84 0 0 0 ne
05.09. 16:00 Kamenice B - Herálec 1:6 (0:2) 90 2 0 0 ano
03.10. 15:00 Maraton B - Herálec 0:0 (0:0) 90 0 0 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 7 (ø 7,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 4 132 (ø 33,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 11 990 (ø 90,00) 13 (ø 1,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 7 354 (ø 50,57) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 22 (ø 2,44) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 13 682 (ø 52,46) 5 (ø 0,38) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 8 (ø 1,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 16 1213 (ø 75,81) 12 (ø 0,75) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 3 226 (ø 75,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 17 1293 (ø 76,05) 19 (ø 1,11) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 3 216 (ø 72,00) 7 (ø 2,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 14 950 (ø 67,85) 12 (ø 0,85) 3 (ø 0,21) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 6 526 (ø 87,66) 8 (ø 1,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 10 691 (ø 69,10) 7 (ø 0,70) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 5 255 (ø 51,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 2 117 (ø 58,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 4 178 (ø 44,50) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | 1.B třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 12 (ø 1,33) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Moravskoslezský | 1.B třída sk. A 8 438 (ø 54,75) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Moravskoslezský | 1.B třída sk. C 4 100 (ø 25,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)