Jakub Kácha
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 7.5 |
Kariéra
| 2015-2016 | SK Doubravan Újezd |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Beroun | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1287 (ø 85,80) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,46) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:30 | Praskolesy - Újezd | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 31.08. 10:15 | Cembrit Beroun - Újezd | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:00 | Tetín - Újezd | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Újezd - Nižbor | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Březová - Újezd | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Újezd - Tmaň | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Neumětely - Újezd | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Újezd - Zdice B | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Osek - Újezd | 2:8 (1:3) | 60 | 60 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 28.03. 15:30 | Újezd - Cembrit Beroun | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Zaječov - Újezd | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Újezd - Tetín | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Nižbor - Újezd | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Újezd - Březová | 1:1 (1:1) | 57 | 57 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 09.05. 17:00 | Újezd - Neumětely | 5:5 (3:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.05. 14:00 | Chrustenice - Újezd | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 15 | 1287 (ø 85,80) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,46) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 12 | 941 (ø 78,41) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,50) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 15 | 1289 (ø 85,93) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,21) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 12 | 1012 (ø 84,33) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 21 | 1726 (ø 82,19) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A | 18 | 1291 (ø 71,72) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. B | 18 | 1517 (ø 84,27) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. B | 23 | 2033 (ø 88,39) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




