Martin Müller
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FC Bílé Podolí |
| 2021-2022 | TJ Pašinka/Nebovidy |
| 2019-2020 | Močovice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Chotusice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 423 (ø 30,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.09. 17:00 | Velim B - B.Podolí | 3:1 (3:0) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | B.Podolí - Pečky | 1:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 21.09. 16:30 | Kácov - B.Podolí | 5:1 (4:0) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | B.Podolí - Zásmuky | 0:5 (0:1) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Paběnice - B.Podolí | 1:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 16:00 | B.Podolí - SKMK | 1:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.10. 15:30 | Jevany - B.Podolí | 3:0 (0:0) | 39 | 51 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Rožďalovice - B.Podolí | 5:0 (1:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.11. 14:00 | TJ Pátek - B.Podolí | 5:3 (1:2) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 15:00 | B.Podolí - Ostrá | 2:2 (2:1) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.03. 15:30 | Č. Brod B - B.Podolí | 4:0 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.04. 16:30 | B.Podolí - Velim B | 1:1 (1:0) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.04. 16:30 | Pečky - B.Podolí | 4:0 (2:0) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 17:00 | B.Podolí - Kácov | 0:4 (0:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.04. 17:00 | Zásmuky - B.Podolí | 8:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 15:00 | B.Podolí - Paběnice | 2:5 (0:3) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.05. 17:00 | SKMK - B.Podolí | 6:0 (5:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.05. 17:00 | B.Podolí - Jevany | 3:8 (0:5) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 10:15 | B.Podolí B - Zbýšov | 2:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 14.09. 16:00 | Žl. Chvalovice - B.Podolí B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:30 | B.Podolí B - Okřesaneč | 7:2 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Močovice - B.Podolí B | 4:7 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | B.Podolí B - Janovice B | 7:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 13:00 | Štrampouch - B.Podolí B | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | B.Podolí B - Paběnice B | 2:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Vrdy C - B.Podolí B | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 13:30 | Zbýšov - B.Podolí B | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | B.Podolí B - Žl. Chvalovice | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 14:00 | Okřesaneč - B.Podolí B | 1:3 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | B.Podolí B - Močovice | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.05. 15:00 | Janovice B - B.Podolí B | 2:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | B.Podolí B - Štrampouch | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 14 | 423 (ø 30,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 7 | 152 (ø 21,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 4 (ø 0,20) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 22 | 1360 (ø 61,81) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 26 | 2315 (ø 89,03) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 19 | 895 (ø 47,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 23 | 1977 (ø 85,95) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 22 | 1957 (ø 88,95) | 5 (ø 0,22) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 13 | 1070 (ø 82,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 6 | 195 (ø 32,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 15 | 1166 (ø 77,73) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 10 | 210 (ø 21,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 21 | 1610 (ø 76,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 2 | 75 (ø 37,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 11 | 615 (ø 55,90) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




