Štěpán Vopěnka

2026-2027

Křivsoudov

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 Kondrac
2017-2018 Křivsoudov
2015-2016 Křivsoudov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
20.09. 14:00 Křivsoudov B - Kralovice B 4:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Hulice - Křivsoudov B 0:7 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 14:00 Křivsoudov B - Vracovice 1:1 (1:1) 90 0 1 0 ano

Středočeský | Benešov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Teplýšovice - Křivsoudov 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Kondrac - Křivsoudov 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Křivsoudov - Olbramovice 8:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Křivsoudov - Maršovice 1:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Popovice - Křivsoudov 6:2 (5:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Křivsoudov - Trh.Štěpánov 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Struhařov - Křivsoudov 6:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Křivsoudov - Mezno 4:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Ostředek - Křivsoudov 5:8 (3:2) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Křivsoudov - Kralovice 5:0 (3:0) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 5 (ø 0,20) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 17 1428 (ø 84,00) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. D 16 1440 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. D 24 1815 (ø 75,62) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 23 2026 (ø 88,08) 4 (ø 0,17) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 3 206 (ø 68,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 11 990 (ø 90,00) 1 (ø 0,09) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 26 2094 (ø 80,53) 1 (ø 0,03) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B 24 2031 (ø 84,62) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 12 1080 (ø 90,00) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 12 1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B 18 1504 (ø 83,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 13 1139 (ø 87,61) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 7 352 (ø 50,28) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)