Robert Kondáš
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FK Týnec |
| 2022-2023 | Dolní Kralovice |
| 2022-2023 | Sokol Přestavlky |
| 2022-2023 | Neveklov |
| 2019-2020 | Mezno |
| 2019-2020 | Sokol Přestavlky |
| 2015-2016 | Sokol Přestavlky |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Týnec - Přestavlky | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Přestavlky - Benešov B | 1:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Čerčany - Přestavlky | 5:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Přestavlky - Krhanice | 4:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Přestavlky - Soběhrdy | 6:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Votice B - Přestavlky | 2:6 (2:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Přestavlky - Nespeky B | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 24 | 2097 (ø 87,37) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 26 | 2335 (ø 89,80) | 5 (ø 0,19) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 5 (ø 0,20) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 3 (ø 0,23) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 26 | 2272 (ø 87,38) | 4 (ø 0,15) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 26 | 2296 (ø 88,30) | 6 (ø 0,23) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 26 | 2296 (ø 88,30) | 7 (ø 0,26) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




