Jakub Janoušek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Slovan Hradištko |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 165 (ø 27,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Vestec B - Hradištko | 5:2 (3:0) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 29.08. 17:00 | Holubice - Hradištko | 3:0 (1:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 17:00 | Hradištko - Černolice | 7:0 (3:0) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 16:30 | Hradištko - Kosoř B | 3:4 (3:4) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.09. 17:00 | Zlatníky - Hradištko | 1:8 (1:3) | 16 | 74 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Hradištko - Dobřichovice | 0:4 (0:1) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Hradištko B - K. Přívoz | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Libeř B - Hradištko B | 5:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:00 | Radlík - Hradištko B | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Hradištko B - Slapy | 1:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Krňany - Hradištko B | 3:2 (2:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 5 | 144 (ø 28,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 9 | 310 (ø 34,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 4 (ø 0,44) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 20 | 931 (ø 46,55) | 2 (ø 0,10) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 17 | 971 (ø 57,11) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 8 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 16 | 598 (ø 37,37) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 19 | 1390 (ø 73,15) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 6 | 389 (ø 64,83) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 13 | 1048 (ø 80,61) | 4 (ø 0,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 22 | 1464 (ø 66,54) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 8 | 474 (ø 59,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 22 | 1422 (ø 64,63) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 14 | 1164 (ø 83,14) | 3 (ø 0,21) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




